TEFCOLD TFW200-2F vinski frižider
1.044 € cena bez PDV-a
Mali vinski frižider sa dve zone hlađenja:
- staklena vrata bez vidljivog rama;
- 2 temperaturne zone;
- drvene police za skladištenje vinskih boca;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna vrata;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Mali vinski frižider sa dve temperaturne zone:
- od 5 do 10°C
- od 10 do 18°C
Kapacitet
- skladištenje ~46 vinskih boca od 0,7 litara
- 6 drvenih polica za vinske boce – položeno skladištenje boca
- neto zapremina 131 litar
Dve temperature – vinski frižider za crvena i bela vina
- vinski frižider sa dve zone hlađenja
- donja zona 5 do 10°C – bela vina
- gornja zona 10 do 18°C – crvena vina
- digitalni prikaz temperature LCD
Hlađenje vinskih boca
- elektronska kontrola rada i upravljanja
- statičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata – blago zatamnjeno staklo za zaštitu vinskih boca
- staklena vrata bez vidljivog rama
- leva ili desna vrata
- INOX rukohvat
- reverzibilna vrata
Struktura vinske vitrine
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- unutrašnje led osvetljenje
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje vinskog frižidera
TFW – ekskluzivna serija vinskih vitrina
Tefcold® nudi širok izbor vinskih frižidera za skladištenje, izlaganje i posluživanje vina.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje drvene klizne police za lako punjenje vinskim bocama.
Dostupne su i police za izlaganje vina – kao opcionalne.
Okvir vrata u mat crnoj boji, nerđajućem čeliku ili staklo sa nevidljivim ramom – „frameless“.
TFW mini wine cooler – mini vinski frižider sa jednom ili dve zone hlađenja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x570x820 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 520 x 445 x 605 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 160 W |
| Potrošnja el. energije | 0,4 kWh/24h |
| Neto zapremina | 131 lit. |
| Vinskih boca 0,75l | 46 |
| Broj polica | 6 drvenih polica |
| Temperaturni režim | +5°/+10° C, +10°/+18° C, dve zone hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 1 vrata, reverzibilna |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 40 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 44 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice

