Tefcold BERMUDA VIEW RV13 – vitrina za sladoled
8.692 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled na kuglu za 13 kaseta
- –20/-14 °C
- 13 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište za 14 kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- spušten prednji deo stakla za bolju prezentaciju proizvoda
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Roletna za čuvanje temperature noću
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
BERMUDA elementi su profesionalni zamrzivači za sladolede sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Pored toga, poseduje hlađeno skladište u donjem delu vitrine za brzo obnavljanje gornjeg servirnog pulta bez napuštanja jedinice.
Vitrina za sladoled na kuglu za 13 kaseta
- –20/-14 °C
- 13 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište za 14 kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- spušten prednji deo stakla za bolju prezentaciju proizvoda
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Roletna za čuvanje temperature noću
- 4 točkića
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Grejano prednje zakrivljeno staklo mu daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu, a LED unutrašnje osvetljenje i spušteno prednje staklo – bolju prezentaciju sadržaja.
BERMUDA elementi su profesionalni zamrzivači za sladolede sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Pored toga, poseduje hlađeno skladište u donjem delu vitrine za brzo obnavljanje gornjeg servirnog pulta bez napuštanja jedinice.
Dostupni modeli u dve boje i dve veličine:
BERMUDA RV10 – sivi – za 10 Napoli kaseta 5L
BERMUDA RV13 – sivi – za 13 Napoli kaseta 5L
BERMUDA VIEW RV10 – beli – za 10 Napoli kaseta 5L
BERMUDA VIEW RV13 – beli – za 13 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1670x814x1354 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1530x510x210 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,6 kW |
| Kapacitet | 14 Napoli kaseta (5L) u donjem skladišnom delu, 13 Napoli kaseta (5L) u servirnom delu |
| Zapremina hlađene zone | 325 lit. |
| Temperaturni režim | -20°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 195 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | +35°C / RH 75% |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 235 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

