Tefcold BERMUDA VIEW RV10 – vitrina za sladoled
7.552 € cena bez PDV-a
Ventilirajuća vitrina za sladoled za 10 kaseta
- –20/-14 °C
- 10 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište za 10 kaseta (5 Lit)
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- spušten prednji deo stakla za bolju prezentaciju proizvoda
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Roletna za čuvanje temperature noću
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
BERMUDA elementi su profesionalni zamrzivači za sladolede sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi.
Ventilirajuća vitrina za sladoled za 10 kaseta
- –20/-14 °C
- 10 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište za 10 kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- spušten prednji deo stakla za bolju prezentaciju proizvoda
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Roletna za čuvanje temperature noću
- 4 točkića
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Grejano prednje zakrivljeno staklo mu daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu, a LED unutrašnje osvetljenje – bolju prezentaciju sadržaja.
BERMUDA elementi su profesionalni zamrzivači za sladolede sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Pored toga, poseduje hlađeno skladište u donjem delu vitrine za brzo obnavljanje gornjeg servirnog pulta bez napuštanja jedinice.
Dostupni modeli u dve boje i dve veličine:
BERMUDA RV10 – sivi – za 10 Napoli kaseta 5L
BERMUDA RV13 – sivi – za 13 Napoli kaseta 5L
BERMUDA VIEW RV10 – beli – za 10 Napoli kaseta 5L
BERMUDA VIEW RV13 – beli – za 13 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1340x814x1354 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1250 W |
| Kapacitet | 10 Napoli kaseta (5L) u donjem skladišnom delu, 10 Napoli kaseta (5L) u servirnom delu |
| Zapremina hlađene zone | 300/255 lit. |
| Temperaturni režim | -20°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 195 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | +35°C / RH 75% |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 195 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

