Tefcold UPD200 vitrina za kolače
2.008 € cena bez PDV-a
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim žičanim policama – ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +2/+12°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije žičanih polica 560×560 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 55%.
- LED svetlo u vitrini.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od eloksiranog aluminijuma.
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Tefcold UPD200 vitrina za kolače se isporučuje u sivoj boji – aluminijum.
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim žičanim policama – ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +2/+12°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije žičanih polica 560×560 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 55%.
- LED svetlo u vitrini.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od eloksiranog aluminijuma.
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Tefcold UPD200 vitrina za kolače se isporučuje u sivoj boji – aluminijum.
Dostupan i veći model UPD400-C.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 706x706x1800 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 255 W |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica |
| Zapremina hlađene zone | 425 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+12°C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Boja | siva |
| Težina | 140 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 ROTO
Vertikalna vitrina za kolače sa rotirajućim staklenim policama.
Radna temperatura +4/+10°C.
Ventilirajuće hlađenje.
Dimenzije roto staklenih polica 6x Ø430mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrinia za kolače na točkovima sa kočnicom.
Dostupna u dve boje: siva ili bronzana.
Ral paleta boja uz doplatu.
Tecfrigo MARILYN 451 GBT minusna vitrina za kolače
Vertikalna minusna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama - statičko hlađenje
- Radna temperatura -10°/-19°C.
- Statičko hlađenje.
- Staklene police
- Dimenzije staklenih polica 5x 545x425 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 45%.
- LED rasveta.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima.
- Vrata "bez rama" - bez vidljive konstrukcije
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Minusna vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Opcionalno maska za sakrivanje točkova.
Tecfrigo MARILYN 451 GBT se isporučuje u crnoj ili beloj boji - opcionalno siva boja uz doplatu.
Vitrina MARILYN 451 GBT dostupna i u plusnom režimu MARILYN 451 Q - za torte i kolače.
Tecfrigo MARILYN 451 Q vitrina za kolače
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama - ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije staklenih polica 5x 545x425 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 75%.
- LED rasveta.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima.
- Vrata "bez rama" - bez vidljive konstrukcije
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Opcionalno maska za sakrivanje točkova.
Tecfrigo MARILYN 451 Q se isporučuje u crnoj ili beloj boji - opcionalno siva boja uz doplatu.
Vitrina MARILYN 451 dostupna i u minusnom režimu MARILYN 451 GBT - za ledene torte i kolače.
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 Q
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

