Tecfrigo MARILYN 451 GBT minusna vitrina za kolače
5.214 € cena bez PDV-a
Vertikalna minusna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama – statičko hlađenje
- Radna temperatura -10°/-19°C.
- Statičko hlađenje.
- Staklene police
- Dimenzije staklenih polica 5x 545×425 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 45%.
- LED rasveta.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima.
- Vrata „bez rama“ – bez vidljive konstrukcije
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Minusna vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Opcionalno maska za sakrivanje točkova.
Tecfrigo MARILYN 451 GBT se isporučuje u crnoj ili beloj boji – opcionalno siva boja uz doplatu.
Vitrina MARILYN 451 GBT dostupna i u plusnom režimu MARILYN 451 Q – za torte i kolače.
Vertikalna minusna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama – statičko hlađenje
- Radna temperatura -10°/-19°C.
- Statičko hlađenje.
- Staklene police
- Dimenzije staklenih polica 5x 545×425 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 45%.
- LED rasveta.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima.
- Vrata „bez rama“ – bez vidljive konstrukcije
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Minusna vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Opcionalno maska za sakrivanje točkova.
Tecfrigo MARILYN 451 GBT se isporučuje u crnoj ili beloj boji – opcionalno siva boja uz doplatu.
Vitrina MARILYN 451 GBT dostupna i u plusnom režimu MARILYN 451 Q – za torte i kolače.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x710x1910 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 460 W |
| Broj polica | staklene police, 5x 545×425 mm |
| Zapremina hlađene zone | 450 litara |
| Temperaturni režim | -10°/-19°C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, unutrašnjost INOX AISI 304, plastificirani čelični lim |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | potenciometar za regulaciju topline svetla od 3.000K-6.500K, maska za točkove, točkovi sa kočnicom |
| Boja | crna, bela |
| Težina | 204 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Tecfrigo MARILYN 451 Q vitrina za kolače
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama - ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije staklenih polica 5x 545x425 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 75%.
- LED rasveta.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima.
- Vrata "bez rama" - bez vidljive konstrukcije
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Opcionalno maska za sakrivanje točkova.
Tecfrigo MARILYN 451 Q se isporučuje u crnoj ili beloj boji - opcionalno siva boja uz doplatu.
Vitrina MARILYN 451 dostupna i u minusnom režimu MARILYN 451 GBT - za ledene torte i kolače.
Povezani proizvodi
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

