Tefcold SSF250 ostrvski zamrzivač
2.868 € cena bez PDV-a
Veliki ostrvski zamrzivač sa kliznim poklopcima (4 poklopca), idealan za formiranje ostrva.
- Štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći stakleni poklopci
- podesiva lažna baza na dnu
- beli eksterijer
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici okolo
Veliki ostrvski zamrzivač SSF250 idealan je za izlaganje zamrznutog voća, povrća, mesa, sladoleda, smrznutog testa…
Ima statičko hlađenje, zaštitne lasjne sa svih strana kao i četiri podesive nožice.
Radi na minusnom režimu kao zamrzivač.
Ostrvski zamrzivač za markete, inovativnog dizajna nudi uštedu prostora i energije i odličnu vidljivost proizvoda – 4 klizna grejna staklena poklopca.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovaj zamrzivač time štedi električnu energiju.
Jedinica je velikog kapaciteta, idealna za formiranje rashladnog ostrva u marketu u kombinaciji sa manjim modelima SSF200 i SSF 150.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2500x960x780 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2280x790x575 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 345 W |
| Potrošnja el. energije | 4,9 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 3 |
| Broj polica | 8 žičanih korpi |
| Zapremina hlađene zone | 805 lit. |
| Rashladni fluid | 2 x 95g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 125 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

