Tefcold SSF150 čeoni zamrzivač
2.139 € cena bez PDV-a
Mali zamrzivač ostrvo za markete sa kliznim poklopcima. Čeoni ostrvski zamrzivač.
- Štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći stakleni poklopci
- podesiva lažna baza na dnu
- beli eksterijer
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici okolo
Mali zamrzivač za markete SSF150 idealan je za izlaganje zamrznutog voća, povrća, mesa, sladoleda, smrznutog testa…
Ima statičko hlađenje, zaštitne lasjne sa svih strana kao i četiri podesive nožice.
Radi na minusnom režimu kao zamrzivač.
Beli čeoni ostrvski zamrzivač za market, inovativnog dizajna nudi uštedu prostora i energije i odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovaj zamrzivač time štedi električnu energiju.
Dizajniran je za formiranje ostrva u supermarketima, marketima, mesarama u kombinaciji sa modelima SSF200 i SSF250.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1550x960x780 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1375x790x575 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 305 W |
| Potrošnja el. energije | 3,9 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 3 |
| Broj polica | 4 žičane korpe |
| Zapremina hlađene zone | 459 lit. |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 125 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

