Tefcold MDCB3750HB Multideck Cooler
16.030 € cena bez PDV-a
Supermarket Multideck Cooler – hlađena vitrina 6 vrata sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
- 5 nivoa podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 3285 litara
- 6 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
Supermarket Multideck Cooler – hlađena vitrina 6 vrata sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
Multideck je zidna vitrina za markete, sa staklenim vratima na šarkama.
Vitrina je opremljena digitalnim kontrolerom temperature sa bluetooth konekcijom.
Sa policama dubine 600 mm i bazom dubine od 650 mm, dobija se dovoljno prostora za skladištenje i izlaganje proizvoda. Police se mogu postaviti pod uglom od 10° ili 20°. Ovako postavljene police, zajedno sa vertikalnim LED osvetljenjem duž stranica i horizontalnim LED osvetljenjem odozgo, pružaju odličnu prezentaciju proizvoda.
- 5 nivoa podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 3285 litara
- 6 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 3830x1005x2100 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 3750×6501512 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.700 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | 3M1, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 3750×600 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 3285 lit. |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | bluetooth, elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 760 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

