Sto za paniranje Makfry PAN 202
3.230 € cena bez PDV-a
Sto za paniranje piletine sa separatorom grudvica brašna
- kapacitet paniranja 5 kg/min.
- 1 korpa za paniran proizvod
- 1 korpa za prosejano brašno
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- odvojena jedinica za prosejano brašno
- jedinica za odvajanje čestica
- prekidač za trenutno zaustavljanje motora
- na točkovima
Sto za mašinsko paniranje ima namenu da tokom procesa paniranja, odvaja ljuspice brašna koje se formiraju potapanjem komada piletine (ili drugih namirnica) u tečno testo, a zatim u posudu sa brašnom (suvo).
Separacija se vrši pomoću rotacione četke i na taj način se razdvaja čisto brašno od grudvice, odnosno ljuspica.
Sto za mašinsko paniranje piletine olakšava prosejavanje brašna, dok posuda za testo i posuda za brašno na zadnjoj strani omogućavaju da se operacija paniranja odvija na jednom mestu, u okviru stola.
Mehanizam za fino prosejavanje brašna i sakupljanje grudvica, znatno ubrzavaju proces paniranja i ostvaruju uštede u potrošnji sirovina za paniranje.
Sto se isporučuje sa 1 korpom za paniran proizvod, 1 posudom za brašno, 1 posudom za tečno testo.
Opcionalno se mogu isporučiti dodatne korpe i posude za mašinsko za paniranje piletine.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 930x700x800 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,18 kW |
| Kapacitet | 5 kg/min |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | korpa za paniran proizvod, posuda za prosejano brašno |
| Težina | 60 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Makfry Fast Food Solutions Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

