Techfrost ZT1.1 Shock Freezer
23.607 € cena bez PDV-a
Roll-in šok komora za 1 kolica 20 1/1 GN ili EN 600×400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
Roll-in šok komora za 1 kolica 20 1/1 GN ili EN 600×400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1230x1200x2340 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 100 kg (+ 90 ° C / + 3 ° C) | 70 kg (+ 90 ° C / -18 ° C) |
| Kapacitet plehova | 1 kolica GN 1/1, 1 kolica EN 600×400 |
| Napajanje | 400 VAC remote unit, 230 VAC chiller |
| Snaga | 0,47 kW + 5,9 kW |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Sonda jezgra | grejana sonda |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | ozon sterilizator, rampa, kolica GN i EN, multipoint sonda jezgra |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Techfrost Srl Italy |
Slični proizvodi …
Techfrost ECT1.1 – Šok komora za 1 kolica GN 1/1
Šok komora za 1 kolica 20 plehova GN 1/1 ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost ECT40 – Šok komora za 1 kolica GN 2/1
Šok komora za 1 kolica 20 plehova 2/1 GN ili EN600x800 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
