Tecfrigo KARINA 137 Q-SS vitrina za kolače
6.541 € cena bez PDV-a
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama, samoposlužna – plusna;
- režim rada +6°/+9°C
- 3 staklene police 395×1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- otvorena sa prednje strane za samoposluživanje – self service
- krilna vrata na šarkama sa zadnje strane – za dopunu proizvoda
- zatvorena sa bočnih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi – 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1341x735x1340 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 500 W |
| Broj polica | 3x 1270×395 mm, staklene police |
| Zapremina hlađene zone | 550 litara |
| Temperaturni režim | +6°/+9°C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima, elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | maska za točkove |
| Boja | RAL uz doplatu, crna |
| Težina | 205 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Tecfrigo KARINA 137 BTQ BIS minusna vitrina za kolače
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama - minusna;
- režim rada +5°/-18°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- krilna vrata na šarkama
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna minusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje sladoled torti, kolača i kupova.
Tecfrigo KARINA 137 Q vitrina za kolače
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama - plusna;
- režim rada +3°/+10°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- krilna vrata na šarkama
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Tecfrigo KARINA 137 Q-SS-P vitrina za kolače
Zidna vitrina za kolače sa staklenim policama, horizontalna samoposlužna - plusna;
- režim rada +6°/+9°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- otvorena sa prednje strane za samoposluživanje - self service
- zidna vitrina - zatvorena sa zadnje strane
- zatvorena sa bočnih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

