Tecfrigo KARINA 137 Q vitrina za kolače
5.791 € cena bez PDV-a
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama – plusna;
- režim rada +3°/+10°C
- 3 staklene police 395×1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- krilna vrata na šarkama
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi – 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1341x700x1340 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 530 W |
| Broj polica | 3x 1225×395 mm, staklene police |
| Zapremina hlađene zone | 550 litara |
| Temperaturni režim | +3°/+10°C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima, elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | maska za točkove, točkovi sa kočnicom |
| Boja | RAL uz doplatu, crna |
| Težina | 243 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Tecfrigo KARINA 137 BTQ BIS minusna vitrina za kolače
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama - minusna;
- režim rada +5°/-18°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- krilna vrata na šarkama
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna minusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje sladoled torti, kolača i kupova.
Tecfrigo KARINA 137 Q-SS vitrina za kolače
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama, samoposlužna - plusna;
- režim rada +6°/+9°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- otvorena sa prednje strane za samoposluživanje - self service
- krilna vrata na šarkama sa zadnje strane - za dopunu proizvoda
- zatvorena sa bočnih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Tecfrigo KARINA 137 Q-SS-P vitrina za kolače
Zidna vitrina za kolače sa staklenim policama, horizontalna samoposlužna - plusna;
- režim rada +6°/+9°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- otvorena sa prednje strane za samoposluživanje - self service
- zidna vitrina - zatvorena sa zadnje strane
- zatvorena sa bočnih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

