Električni roštilj ravna ploča FAGOR FT-E905 L
1.345 € cena bez PDV-a
Profesionalni roštilj na struju ravna ploča – serija 900
- 20 mm debljina čelične ploče
- grejna površina 735×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Profesionalni roštilj na struju ravna ploča – serija 900
- 20 mm debljina čelične ploče
- 2 mm debljina gornjeg lima
- grejna površina 335×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostat za regulaciju temperature 100°-300°C
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-905 (19018700)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- sa hromiranom pločom – FT-E905 C L
- u širini 800 mm – FT-E910 L
Profesionalni električni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa rebrastom pločom.
Roštilj ploče su izrađene od čelika debljine 20 mm.
FAGOR Kore 900 linija profesionalnih kuhinjskih uređaja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x930x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 7,5 kW |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 100°-300°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 335×640 mm |
| Grejna ploča | 20 mm debljine, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 75 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½

