Inox frižider GN 1/1 Fagor CUP-11G 1/1
1.730 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider GN 1/1 – CONCEPT | Gastronorm
0°/+8° C
- police kompatibilne sa GN 1/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- vrata sa uglom otvaranja do 135° – reverzibilna uz doplatu
- struktura od nerđajućeg čelika
Profesionalni inox frižider GN 1/1 – CONCEPT | Gastronorm
- 0°/+8° C
- INOX AISI 304
Kapacitet
- 320 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 231 litra – neto zapremina slobodnog prostora
- GN 1/1 – idealno slaganje GN posuda
- jednostavna izmena pozicije polica
Profesionalni frižider GN standard:
- u GN standardu – 3 police 325×530 mm GN 1/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i bez polica
- temperatura podesiva od 0°/+8° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 40 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko otapanje sa termostatskom pauzom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- sistem hlađenja patentiran za klimatsku klasu 4
- struktura od nerđajućeg čelika
- unutrašnje LED osvetljenje
- drenažni otvor sa poklpcem na dnu frižidera

Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler 3″
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje sa termostatskom pauzom
- rashladni fluid R600 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana puna vrata
- vrata sa uglom otvaranja do 135° – ostaju otvorena
- vrata se sama zatvaraju, revirzibilna do ugla otvaranja 90°
- leva ili desna vrata – izmenjivo uz doplatu
- integrisani inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- opcionalno brava za zaključavanje
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 stope INOX AISI 304 sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera

Concept Gastronorm FAGOR serija inox frižidera
- CUP-11G profesionalni frižider 1 INOX vrata
- CUP-12G profesionalni frižider 1 INOX vrata horizontalno podeljena
- CUP-22G profesionalni dupli frižider 2 INOX vrata
- CUP-23G profesionalni dupli frižider 2 INOX vrata – 1 horizontalno podeljena
- CUP-24G profesionalni dupli frižider 2 INOX vrata – 2 horizontalno podeljena
Opcionalno:

točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 490x700x2010 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 320 lit. |
| Neto zapremina | 231 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,205 kW |
| Potrošnja el. energije | 1,99 kWh/24h |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Temperatura isparivača | -10° C |
| Rashladna snaga | 0,361 kW |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | R600a, 100 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno, LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | brava na vratima, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 102 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Inox frižider Fagor CUP-22G
Profesionalni inox frižider dvoja vrata GN 2/1
0°/+8° C- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23+23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Inox frižider Fagor CUP-12G
Profesionalni inox frižider GN 2/1 - podeljena vrata
0°/+8° C
jedna rashladna komora
horizontalno podeljena vrata
- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

