Inox frižider Fagor CUP-12G
1.948 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider GN 2/1 – podeljena vrata
0°/+8° C
jedna rashladna komora
horizontalno podeljena vrata
- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Profesionalni inox frižider GN 2/1 – podeljena vrata – CONCEPT | Gastronorm
- 0°/+8° C
- jedna rashladna komora
- horizontalno podeljena vrata
- INOX AISI 304
Kapacitet
- 543 litara bruto – zapremina sa sistemom hladjenja
- neto korisna zapremina 430 litara – neto zapremina slobodnog prostora
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- jednostavna izmena pozicije polica
- 23 para upuštenih nosača sa razmakom 55 mm

Profesionalni frižider GN standard:
- u GN standardu – police 650×530 mm GN 2/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od 0°/+8° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- sistem hladjenja patentiran za klimatsku klasu 4
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- unutrašnje LED osvetljenje
- drenažni otvor sa poklpcem na dnu frižidera

Sistem hladjenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje toplim gasom
- rashladni fluid R600 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana vrata
- horizontalno podeljena – manji gubitak temperature prilikom otvaranja
- vrata sa uglom otvaranja do 135° – ostaju otvorena
- vrata se sama zatvaraju, revirzibilna do ugla otvaranja 90°
- leva ili desna vrata – izmenjivo
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- opcionalno brava za zaključavanje
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 stope INOX AISI 304 sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera

Concept Gastronorm FAGOR serija inox frižidera
- CUP-11G profesionalni frižider 1 INOX vrata
- CUP-12G profesionalni frižider 1 INOX vrata horizontalno podeljena
- CUP-22G profesionalni dupli frižider 2 INOX vrata
- CUP-23G profesionalni dupli frižider 2 INOX vrata – 1 horizontalno podeljena
- CUP-24G profesionalni dupli frižider 2 INOX vrata – 2 horizontalno podeljena
Svi uređaji su sa 1 hlađenom komorom, za razliku od double temperature uređaja koji imaju fizički odvojene komore i sistme hlađenja.
Opcionalno:

točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 653x842x2040 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 543 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 533x722x1265 mm |
| Neto zapremina | 430 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,183 kW |
| Potrošnja el. energije | 1,50 kWh/24h |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Temperatura isparivača | -10° C |
| Rashladna snaga | 0,361 kW |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Nosači polica | 23 nosača na visini 55 mm, upresovani nosači |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno, LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | touchpad kontroler, Wi-Fi Digital kontroler, brava na vratima, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 152 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Inox frižider Fagor CUP-11G
Profesionalni inox frižider GN 2/1
0°/+8° C- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Inox frižider Fagor CUP-22G
Profesionalni inox frižider dvoja vrata GN 2/1
0°/+8° C- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23+23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

