Inox frižider za ribu EN 60×40 Fagor CU-11F
2.692 € cena bez PDV-a
Profesionalni frižider za ribu EN 60×40 – CONCEPT
-2°/-4° C
- 7 EN korpi 600 x 400 x 120h mm (nosivost korpe 40 kg)
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- vrata sa uglom otvaranja do 120° – reverzibilna uz doplatu
- struktura od nerđajućeg čelika
Profesionalni frižider za ribu EN 60×40 – CONCEPT
- -2°/-4° C
- INOX AISI 430
Kapacitet
- 574 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 302 litre – neto zapremina hlađenog prostora
- EN 600×400 mm
Profesionalni frižider EN standard:
- u EN standardu – 7 korpi 600 x 400 x 120h mm (nosivost korpe 40 kg)
- perforacija za nosače korpi
- temperatura podesiva od -2°/-4° C
- 50 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 40 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko otapanje (pomoću grejača)
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- struktura od nerđajućeg čelika
- unutrašnje LED osvetljenje
- drenažni otvor sa poklpcem na dnu frižidera

Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler 3″
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje pomoću grejača
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana puna vrata
- vrata sa uglom otvaranja do 120° – ostaju otvorena
- vrata se sama zatvaraju, revirzibilna do ugla otvaranja 90°
- leva ili desna vrata – izmenjivo uz doplatu
- integrisani inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- opcionalno brava za zaključavanje
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 430
- 4 stope INOX AISI 304 sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
Euronorm EN serija:
CUP-11B – pekarski frižider EN 60×40, 0°/+8° C
CUN-11B – pekarski zamrzivač EN 60×40, -18°/-22° C
CU-11F – frižider za ribu EN 60×40, -2°/-4° C
Opcionalno:

točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 760x729x2006 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 574 lit. |
| Neto zapremina | 302 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,268 kW |
| Temperaturni režim | -2º /-4 ºC |
| Temperatura isparivača | -10° C |
| Rashladna snaga | 0,369 kW |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | 114 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 7 korpi 600x400x120h mm |
| Nosači polica | 7 nosača korpi |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno, LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | brava na vratima, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 163 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Inox frižider Fagor CUP-22G
Profesionalni inox frižider dvoja vrata GN 2/1
0°/+8° C- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23+23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Inox frižider Fagor CUP-12G
Profesionalni inox frižider GN 2/1 - podeljena vrata
0°/+8° C
jedna rashladna komora
horizontalno podeljena vrata
- upušteni nosači rešetkastih polica
- 23 para nosača na visini 55 mm
- police kompatibilne sa GN 1/1 i 2/1 posudama
- samootapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja do 135°
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

