HOME » Ugostiteljska oprema » Inox Bim Frižider 700 lit. GN 2/1 – 70TN430
Drobilica otpada Copmak SM 076 Chef
600 € Originalna cena je bila: 600 €.510 €Trenutna cena je: 510 €. cena bez PDV-a
Gasni roštilj 2 zone - Inox BIM 7CGG4AV
2.311 € Originalna cena je bila: 2.311 €.2.079 €Trenutna cena je: 2.079 €. cena bez PDV-a
Inox Bim Frižider 700 lit. GN 2/1 – 70TN430
1.399 € cena bez PDV-a
Profesionalni frižider 700 litara GN 2/1
- 0°/+8° C
- reverzibilna inox vrata
- INOX AISI 430
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police GN 2/1
- jednostavna izmena pozicije polica
- 700 litara bruto
- automatsko otapanje
- 4 podesive nogare od Inox-a
Šifra proizvoda:
Inox Bim 70TN430
Kategorije: Frižideri, Rashladna oprema, Vertikalni uređaji
Opis
Profesionalni frižider 700 litara GN 2/1
- 0°/+8° C
- reverzibilna inox vrata
- INOX AISI 430
Kapacitet
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 700 litara bruto
Profesionalni frižider puna inox vrata:
- u GN standardu – police 650×530 mm GN 2/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od 0°/+8° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- monoblok sistem
- automatsko otapanje
- automatsko isparavanje kondenzata
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- reverzibilna vrata
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 430
- moguća doplata za staklena vrata sa LED osvetljenjem
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera leva ili desna – reverzibilna
- termoizolovana puna vrata
- leva ili desna vrata – reverzibilna vrata
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 430
- 4 podesive inox nogare
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 720x800x2020 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 700 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 238 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | 3 para nosača |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | brava na vratima, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | INOX B.I.M. s.r.l |
Slični proizvodi …
Tefcold GUF70 inox zamrzivač 700 litara
Tefcold GUF140 inox zamrzivač 1400 litara
2.408 € cena bez PDV-a
Tefcold RK710 inox frižider 700 litara
2.014 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider, desna ili leva vrata - 700 litara:
- -2/+10° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- upušteni nosači polica
- jednostavna izmena pozicije polica
- 700 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 520 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
1.942 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
899 € cena bez PDV-a
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
1.970 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
2.752 € cena bez PDV-a
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

