Električni roštilj AEI-873 ravna ploča
1.045 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj ravna ploča serija 730:
- ravna čelična ploča
- čelična grejna ploča debljine 12 mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
Opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni električni roštilj ravna ploča serija 730:
- ravna ploča
- čelična grejna ploča debljine 12 mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
- specijalno dizajnirani grejači za ujednačen raspored temperature
- veća snaga grejača u odnosu na seriju 700
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni električni roštilj serije 730 dostupan i u varijanti sa rebrastom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom, kao i u širini 400 mm – AEI-473.
Opcionalno se izrađuje i sa hromiranom grejnom pločom.
Proizvođač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10,2 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 740×480 mm |
| Grejna ploča | 12 mm debljine, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 78 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električni roštilj AEI-870 ravna ploča
Električni roštilj AEI-870N rebrasta ploča
Gasni roštilj kombinovana ploča ATALAY AGI-670NDS
Gasni roštilj ravno rebrasti - kombinovana ploča 600 mm širine
TOP gasni roštilj sa ravno-rebrastom pločom
- ravno-rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Gasni roštilj kombinovana ploča ATALAY AGI-870NDS
Gasni roštilj ravno rebrasti - kombinovana ploča
TOP gasni roštilj sa ravno-rebrastom pločom
- ravno-rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Povezani proizvodi
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm



