Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1840
4.536 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna sa 4 magnetrona – Panasonic Ne1840
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Kapacitet komore za 2x 1/1 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Dimenzija komore 565x330x250h mm.
Vrata sa šarkama na kip.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food, pab, kantine, hotel ili profesionalnu kuhinju.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa 4 magnetrona 2.450Mhz
1800 W izlazne snage (4x 450 W)
44 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1800 W 100%
- 900 W 50%
- 340 W defrost
- 170 W low
Profesionalna mikrotalasna rerna sa 4 magnetrona – Panasonic Ne1840
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Kapacitet komore za 2x 1/1 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Dimenzija komore 565x330x250h mm.
Vrata sa šarkama na kip.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food, pab, kantine, hotel ili profesionalnu kuhinju.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa 4 magnetrona 2.450Mhz
1800 W izlazne snage (4x 450 W)
44 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1800 W 100%
- 900 W 50%
- 340 W defrost
- 170 W low
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 650x526x471 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 565x330x250h mm |
| Zapremina komore | 44 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.200 W |
| Izlazna snaga | 1.800 W |
| Magnetroni | 4 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 4 rotirajuće antene |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | analogna kontrola, LCD prikaz, 4 nivoa snage |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 60 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 54 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

