Mašina za pranje tanjira Elframo NEXA U500
3.888 € Originalna cena je bila: 3.888 €.3.499 €Trenutna cena je: 3.499 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje posuđa i tanjira
Inovativan sistem grejanja za maksimalnu uštedu energije
- peristaltički dozatori deterdženta i sredstva za ispriranje
- booster pumpa za ispiranje sa atmosferskim bojlerom
- pumpa za izbacivanje vode
Profesionalna mašina za pranje posuđa i tanjira
Inovativan sistem grejanja za maksimalnu uštedu energije
Grejne ploče na bojleru – inovacija čini razliku:
- Veća efikasnost – toplota se distribuira po celoj površini bojlera.
- Veća brzina – vreme čekanja na zagrevanje vode je drastično smanjeno.
- Ušteda energije – toplota se distribuira homogeno i brže, tako da se koristi manja električna snaga. Zbog toga se postiže manja disperzija toplote i smanjuje se ukupna potrošnja električne energije mašine za pranje sudova.
- Visoka kontrola temperature – toplota se širi preko cele površine bojlera u direktnom kontaktu sa grejnim pločama, održavajući konstantnu temperaturu vode u svakoj tački.
4 programa pranja sa prilagodljivim vremenima i temperaturama. Različite opcije pranja za sve potrebe: meko pranje za osetljive čaše i posuđe, hladno ispiranje čaša i šoljica, dezinfekcija posuđa i pribora za jelo, ECO funkcija i HP ciklus termičke dezinfekcije protiv virusa, klica i bakterija. Kakve god da su vaše potrebe, NEXA mašina za pranje sudova će biti uz Vas kako bi ih najbolje ispunila.
Ciklus samočišćenja na kraju dana i integrisana funkcija samodijagnoze. Svaki model je opremljen atmosferskim bojlerom i rezervoarom za stabilnu temperaturu i konstantan pritisak vode. Odvodna pumpa, dozatori deterdženta i sredstva za ispiranje su takođe standardni.
NEXA mašina ispunjava visoke standarde pranja i higijene, bilo da se radi o tanjirama, čašama, šoljama, tacnama ili escajgu. Pouzdan partner u Vašoj kuhinji.
Manje kamenca, veća efikasnost!
Pošto su grejne ploče postavljene izvan bojlera, one nisu podložne stavaranjz kamenca. Kraći boravak vode na visokim temperaturama unutar bojlera smanjuje nakupljanje kamenca, povećavajući njegovu efikasnost.
Visoke performanse uz nisku potrošnju
- 25% manja potrošnja električne energije uz inovativni sistem grejanja
- 25% manja potrošnja vode vode zahvaljujući novoj geometriji mlaznica za ispiranje
- efikasnije pranje: manja količina kamenca u mašini za pranje sudova povećava efikasnost ciklusa, uz neto uštedu hemikalija
- Stranice i telo od nerđajućeg čelika AISI 304 sa dvostrukom strukturom
- Toplotna izolacija na tanku i bojleru
- Elektronske kontrole sa ekranom osetljivim na dodir od 4,3” sa jednostavnim i intuitivnim menijem
- 4 ciklusa pranja sa programiranim vremenima i temperaturama (promenljive vrednosti)
- Opcije pranja: soft start ciklusa pranja, dezinfekcija i ECO funkcija
- Pumpa za pranje sa mekim startom za osetljivo posuđe
- Presovan tank bez uglova – bolja higijena u mašini
- Površinski filteri tanka od nerđajućeg čelika
- Nezavisne rotirajuće ruke za pranje i ispiranje od nerđajućeg čelika AISI 304
- Nov sistem mlaznica za ispiranje
- Inovativna tehnologija grejanja bojlera
- Upresovanje vođice za korpu
- Peristaltički dozatori sredstva za pranje i ispiranje
- Pumpa za izbacivanje vode
- BOOSTER pumpa
- Uređaj protiv refluksa sa atmosferskim bojlerom koji obezbeđuje konstantne vrednosti pritiska vode i temperature vode tokom faze ispiranja
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x620x825 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje tanjira, 500×500 mm za pranje čaša |
| Visina otvora | 365 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 6,83 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 4,58 kW |
| Grejač bojlera | 4,2 kW |
| Grejač tanka | 2 kW |
| Pumpa pranja | 0,38 kW |
| Kapacitet bojlera | 4 lit. |
| Kapacitet tanka | 22 lit. |
| Ciklus pranja | 60/90/120/180 sekundi |
| Ucinak pranja za 1h | 1080-720-540-360 tanjira Ø24 cm |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,2 lit. |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica, podešavanje u kontrolnom panelu |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica, podešavanje u kontrolnom panelu |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne korpe za pranje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 72 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo HERA 50 ADD PS
Profesionalna mašina za tanjire sa depuratorom, podpultna.
Integrisan omekšivač vode sa automatskom regeneracijom.
Integrisana pumpa za izbacivanje vode.
Elektronska kontrola rada
- 4 ciklusa pranja: 60-90-120-180”
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
- Integrisan depurator - omekšivač vode, štiti mašinu od vodenog kamenca i smanjuje potrošnju deterdženta
- Integrisana pumpa za izbacivanje vode.
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje tanjira uvek na zadatoj temperaturi - termostop HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera - ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja - mašinska sanitacija tanjira
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE
Mašina za pranje crnog posudja - najmanja korpa za pranje: 700×550 mm
Elframo LP VE serija
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 662 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 20-55° C
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 H VE BA IRC
- dovod vode može biti 10° C
- pobolšano radno okruženje jer para više ne završava u prostoriji
- ušteda energije ~56W po ciklusu odnosno 1kW po satu rada.
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 130 VE
Mašina za pranje crnog posuđa - najveća korpa Elframo LP VE serija
1385×700 mm korpa pranja
korisna visina 641 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Duple ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 35-55° C
Masine za pranje crnog posuđa LP VE serije

