Gasni roštilj ravna hrom ploča FAGOR FT-G910 C L
2.939 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski – gasni roštilj ravna hromirana ploča – serija 900
- Dve grejne zone
- 20 mm debljina čelične ploče
- 50 mikrona hromirana površina
- grejna površina 735 x 640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
Profesionalni plinski – gasni roštilj ravna hromirana ploča – serija 900
- Dve grejne zone
- 20 mm debljina čelične ploče
- 50 mikrona hromirana površina
- grejna površina 735 x 640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- u širini 400 mm – FT-G905 C L
Profesionalni gasni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa kombinovanom hrom pločom ili rebrastom hromiranom pločom.
Hrom roštilj ploče su u osnovi čelične ploče sa hromiranom površinom.
Hromirana ploča, na roštilju, je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Posebno korisna osobina kod roštilja sa hromiranom pločom je sprečavanje lepljenja delikatne hrane za ploču.
Pored toga, profesionalni hromirani gasni roštilj – hrom ploča, je energetski efikasniji uredjaj u poredjenju sa standardnim gasnim roštiljima sa čeličnom pločom:
- hromirana ploča roštilja iste grejne površine – sa istom snagom, ali manjom potrošnjom gasa.
U pojedinim zemljama EU čak su i zabranjeni za upotrebu roštilji sa klasičnom čeličnom pločom – čelik lako oksidira.
FAGOR Kore 900 – termoblok roštilji serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x930x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 18,5 kW |
| Kontrola gorionika | x2, termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | 100°-300°C, termostatski gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 2 grejne zone, 735×640 mm |
| Grejna ploča | hromirana čelična ploča, 20 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 128 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRG92GCRX
Gasni roštilj ravna ploča Giorik FLG92GF
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
AQUA grill električni Giorik GL94GE
PIRA 80 Black peć na ćumur
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

