Električni grill za pečenje pilića Atalay APME-02
1.443 € cena bez PDV-a
Električni grill za pečenje pilića na ražnju
- kapacitet 6-8 komada pilića
- 2 rotirajuće šipke sa žicama za fiksiranje pilića
- regulacija temperature unutar grilla u 2 nivoa
- izrada nerđajući čelik AISI 304
Električni grill za pečenje pilića na ražnju
- kapacitet 6-8 komada pilića
- 2 rotirajuće šipke sa žicama za fiksiranje pilića
- regulacija temperature unutar grilla u 2 nivoa
- izrada nerđajući čelik AISI 304
Regulacija temperature za pečenje pilića se vrši pomoću grebenastog prekidača za 70% i 100% snage.
Vreme pečenja pilića je približno 75-90 minuta po 1 kilogramu i direktno zavisi od:
- predgrejanja ražanj šipke za piliće
- strukture mesa – suvo ili masno
- težine i oblika pilića
- početne temperature piletine pre stavljanja u grill
- željenog nivoa zapečenosti pilića – browning level
Grill pečenje 6-8 pilića
Grillovi za pečenje pilića:
Električni grill za pečenje pilića Atalay APME-04
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P6
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P8N
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P12N
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x500x600 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Kapacitet | 2 šipke, 6-8 pilića |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP54 zaštitom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | front INOX AISI 304 |
| Težina | 65 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P12N
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P8N
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

