Tefcold ODC60 BLACK open front cooler
2.818 € cena bez PDV-a
Otvorena rashladna vitrina – open front cooler
- idealno za impulsnu prodaju na blagajni
- 2 police
- ventilirajuće hlađenje
- noćna zavesa / roletna
- podesive police sa funkcijom nagiba
- LED unutrašnje svetlo
- crni eksterijer
- na 4 točka
Opcionalno:
- nosač za cene
- donje LED svetlo
- gornje LED svetlo
| Dimenzije (ŠxDxV) | 640x640x1540 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 545x470x870 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.370 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 515×336 mm, 515×286 mm |
| Broj polica | 2 police |
| Zapremina hlađene zone | 161 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | gornja LED traka, donja LED traka, držač za cene |
| Boja | crna |
| Težina | 98 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

