Tefcold ODC90 BLACK open front cooler
2.822 € Originalna cena je bila: 2.822 €.2.258 €Trenutna cena je: 2.258 €. cena bez PDV-a
Otvorena rashladna vitrina – open front cooler
- idealno za impulsnu prodaju na blagajni
- 2 police
- ventilirajuće hlađenje
- noćna zavesa / roletna
- podesive police sa funkcijom nagiba
- LED unutrašnje svetlo
- crni eksterijer
- na 4 točka
Opcionalno:
- nosač za cene
- donje LED svetlo
- gornje LED svetlo
| Dimenzije (ŠxDxV) | 915x640x1540 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 821x470x870 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.613 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 790×286 mm, 790×336 mm |
| Broj polica | 2 police |
| Zapremina hlađene zone | 242 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, staklo |
| Opcionalna dodatna oprema | donja LED traka, držač za cene, gornja LED traka |
| Boja | crna |
| Težina | 164 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

