Tefcold UHD201 BLACK ostvrski frižider/zamrzivač
3.484 € cena bez PDV-a
Ostrvski frižider ili zamrzivač za markete
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom -2°C/+5°C ili minusnom režimu -24°C/-18°C
- plusni ili minusni režim
- ventilirajuće hlađenje
- klizni stakleni poklopac
- podesive police po visini – „lažno dno“
- LED unutrašnje svetlo po obodu
- crni eksterijer
- točkovi sa kočnicom
UHD201 /Black je rashladna jedinica broj jedan kada su u pitanju fleksibilna rešenja za hlađenje u maloprodajnim objektima. Može se koristiti kao zamrzivač za sladoled tokom leta i prebaciti na plusni režim van letnje sezone. Postavljen je na jakim točkićima, što znači da se može lako premestiti na novu lokaciju u okviru prodavnice, kada se promeni izloženi proizvod.
Ostrvo frižider/zamrzivač nudi impresivnu količinu prostora za skladištenje u poređenju sa svojom veličinom. Ima staklo na sve četiri strane, kao i staklene klizne poklopce za odličnu vidljivost proizvoda, bez obzira iz kog pravca kupac dolazi. Ispod staklenih stranica ima dovoljno prostora za brendiranje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1255x1015x962 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1075x705x295 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 661 W |
| Potrošnja el. energije | 11,05 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2°C/+5°C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | podesive po visini, 3 police |
| Zapremina hlađene zone | 165 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 132 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkTechfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

