KEG cooler Tefcold CKC8
1.486 € cena bez PDV-a
Frižider za 2 pivska bureta 50 litara – 8x KEG cooler
- termoizolovana vrata
- +2°/+10° C
- 2x 50 lit. pivska burad
- 8x 20 lit. pivska burad
- 359 litara neto kapacitet
Frižider za 2 pivska bureta 50 litara – 8x KEG cooler
- termoizolovana vrata
- +2°/+10° C
- 2x 50 lit. pivska burad
- 8x 20 lit. pivska burad
- 359 litara neto kapacitet
Karekteristike KEG frižidera
- konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- unutrašnjost od poliranog INOX AISI 430 sa mirror efektom
- ventilaciono hlađenje – brzo hlađenje pića i ujednačen raspored temperature
- frižider za pivsku burad sa integrisanim agregatom na desnoj strani
- digitalna termostatska kontrola
- automatsko isparavanje kondenzovane vode nakon samootapanja
- jednostavan pristup kondenzatoru
- debljina izolacije 40 mm
- podesive nogare
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1350x590x860 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 990x500x730 mm |
| Bruto zapremina | 362 lit. |
| Neto zapremina | 359 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 250 W |
| Potrošnja el. energije | 2,52 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 40 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Broj polica | nema |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 430, plastificirani čelični lim |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 91 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Frižider za piće Tefcold DB201H
Potpultni frižider za piće sa duplim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 2 krilnih vrata sa gumom
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB201S
Potpultni frižider za piće sa duplim kliznim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- dvoja kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB301H-3
Potpultni frižider za piće sa troje krilnih vrata
+2°/+10° C
300/278 litar kapacitet bruto/neto
6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 3 krilnih vrata sa gumom
- Debljina izolacije 48 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB301S-3
Potpultni frižider za piće sa troje kliznih vrata
+2°/+10° C
300/278 litar kapacitet bruto/neto
6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 3 kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 48 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).

