Afinox Linear Snack 702 TN/V 2C – niski hladni sto
2.678 € cena bez PDV-a
Niski hladni sto sa 4 fioke GN 1/1 – plusni – ravna radna ploča
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 624 mm
- Dubina 700 mm
- 4 fioke GN 1/1 325×530 visine 125 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Ovaj profesionalni rashladni pult dostupan je u varijantama sa dubokim fiokama (model 1C) ili plitkim polu-fiokama (model 2C). Dostupan i u minusnom režimu – zamrzivač.
Niski hladni sto sa 4 fioke GN 1/1 – plusni – ravna radna ploča
- -2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi LENEAR SNACK dubine 685 mm, ukupne visine 624 mm, izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Skladište fioka je kompatibilno gastro normi GN 1/1.
Afinox nudi kompletan asortiman rashladnih stolova za barove, restorane, profesionalne kuhinje, poslastičarnice, picerije, pekare…
Rashladni pultovi LINEAR – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Opremljeni 3D sistemom za hlađenje koji obezbeđuju ujednačenu temperaturu u svim odeljcima.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje kondenzovane vode u jedinici.
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 624 mm
- Dubina 700 mm
- 4 fioke GN 1/1 325×530 visine 125 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Ovaj profesionalni rashladni pult dostupan je u varijantama sa dubokim fiokama (model 1C) ili plitkim polu-fiokama (model 2C). Dostupan i u minusnom režimu – zamrzivač.
Takođe moguće je poručiti model:
- bez nadgradne radne ploče
- sa radnom pločom koja je ograđena uzdignutim ivicama.
Vođice ovih fioka omogućavaju potpuno otvaranje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x685x624 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 325x530x125 mm x4 |
| Neto zapremina | 86 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 130 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladni fluid | 80 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | nema |
| Vrata | 4 fioke GN 1/1 325×530 mm |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | sa ograđenom radnom pločom, bez radne ploče, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 99 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

