Afinox Linear Snack 702 BT/V 1C – minusni niski hladni sto
2.607 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 2 fioke minusni – GN 1/1
- -24/-10°C minusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 624 mm
- Dubina 685 mm
- 2 fioke GN 1/1 325×530 visine 250 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Ovaj profesionalni rashladni pult dostupan je u varijantama sa dubokim fiokama (model 1C) ili plitkim polu-fiokama (model 2C). Dostupan i u plusnom režimu.
Hladni sto sa 2 fioke minusni – GN 1/1
- -24/-10°C minusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi LENEAR SNACK dubine 685 mm, ukupne visine 624 mm, izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Skladište fioka je kompatibilno gastro normi GN 1/1.
Afinox nudi kompletan asortiman rashladnih stolova za barove, restorane, profesionalne kuhinje, poslastičarnice, picerije, pekare…
Rashladni pultovi LINEAR – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Opremljeni 3D sistemom za hlađenje koji obezbeđuju ujednačenu temperaturu u svim odeljcima.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje kondenzovane vode u jedinici.
- -24/-10°C minusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 624 mm
- Dubina 685 mm
- 2 fioke GN 1/1 325×530 visine 250 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Ovaj profesionalni rashladni pult dostupan je u varijantama sa dubokim fiokama (model 1C) ili plitkim polu-fiokama (model 2C). Dostupan i u plusnom režimu.
Takođe moguće je poručiti element:
- bez nadgradne radne ploče
- sa radnom pločom koja je ograđena uzdignutim ivicama
- sa potpuno ravnom radnom pločom visine 40 mm.
Vođice ovih fioka omogućavaju potpuno otvaranje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x685x624 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 325x530x250 mm x2 |
| Neto zapremina | 86 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 353 W |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 90 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | nema |
| Vrata | 2x fioka GN 1/1 325×530 mm |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | sa ograđenom radnom pločom, bez radne ploče, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 89 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

