Fagor CCP7-3G W niski hladni sto
2.699 € cena bez PDV-a
Niski hladni sto sa fiokama – 3 fioke 2/3 – serija 700 GN chef table
0°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 584 mm – za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Niski hladni sto sa fiokama – 3 fioke 2/3 – serija 700 GN chef table
0°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 584 mm – za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Kapacitet niskog hladnog stola
- 3 fioke u GN 2/3 standardu – nosač za GN posude 2/3
- 277 litara – bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- 121 litar – neto zapremina slobodnog prostora
Izolacija hladnog stola
- debljina izolacije CONCEPT | 700 Gastronorm hladnog stola iznosi 50 mm – visoka energetska efikasnost
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (40kg/m3) HFC free
- nizak koeficijent toplotne provodljivosti omogućava veliku uštedu električne energije, kao i sprečavanje pojave kondenza na spoljnim stranicama
Hladni sto plusni – dinamički sistem hlađenja
- 0/+8°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- isparivač od bakarnih cevi sa aluminijumskim lamelama
- rashladni fluid R600a – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- smart defrost – samootapanje u slučaju blokiranog isparivača
- automatsko otapanje toplim gasom
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent
Fioke hladnog stola
- niski hladni sto sa fiokama
- termoizolovana fioka
- GN 2/3 kapacitet fioke
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume
Profesionalni hladni sto – struktura AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- drenažni otvor na dnu hladnog stola
Niski hladni stolovi CONCEPT | 700 Gastronorm
Plusni inox vrata
- CCPB-2G hladni sto 2 vrata
- CCPB-3G hladni sto 3 vrata
- CCPB-4G hladni sto 4 vrata
Plusni fioke 2/3
- CCP7-2G W hladni sto 2x 2/3 fioke
- CCP7-3G W hladni sto 3x 2/3 fioke
Plusni fioke 1/3 i 2/3
- CCPB-2G T hladni sto 2x 1/3 + 1x 2/3 fioke
- CCPB-3G T hladni sto 4x 1/3 + 1x 2/3 fioke
- CCPB-4G T hladni sto 6x 1/3 + 1x 2/3 fioke
Opcionalna dodatna oprema
- točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1600x630x590 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 277 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,203 kW |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 139 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Fagor CCP-2G hladni sto
Fagor CCP-3G GD hladni sto
Fagor CCP-3G hladni sto
Fagor CCPB-4G W niski hladni sto
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

