Fagor CCP7-2G W niski hladni sto
2.275 € cena bez PDV-a
Niski hladni sto sa fiokama – 2 fioke 2/3 – serija 700 GN chef table
0°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 584 mm – za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Niski hladni sto sa fiokama – 2 fioke 2/3 – serija 700 GN chef table
0°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 584 mm – za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Kapacitet niskog hladnog stola
- 2 fioke u GN 2/3 standardu – nosač za GN posude 2/3
- 377 litara – bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- 167 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Izolacija hladnog stola
- debljina izolacije CONCEPT | 700 Gastronorm hladnog stola iznosi 50 mm – visoka energetska efikasnost
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (40kg/m3) HFC free
- nizak koeficijent toplotne provodljivosti omogućava veliku uštedu električne energije, kao i sprečavanje pojave kondenza na spoljnim stranicama
Hladni sto plusni – dinamički sistem hlađenja
- 0/+8°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- isparivač od bakarnih cevi sa aluminijumskim lamelama
- rashladni fluid R600a – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- smart defrost – samootapanje u slučaju blokiranog isparivača
- automatsko otapanje toplim gasom
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent
Fioke hladnog stola
- niski hladni sto sa fiokama
- termoizolovana fioka
- GN 2/3 kapacitet fioke
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume
Profesionalni hladni sto – struktura AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- drenažni otvor na dnu hladnog stola
Niski hladni stolovi CONCEPT | 700 Gastronorm
Plusni inox vrata
- CCPB-2G hladni sto 2 vrata
- CCPB-3G hladni sto 3 vrata
- CCPB-4G hladni sto 4 vrata
Plusni fioke 2/3
- CCP7-2G W hladni sto 2x 2/3 fioke
- CCP7-3G W hladni sto 3x 2/3 fioke
Plusni fioke 1/3 i 2/3
- CCPB-2G T hladni sto 2x 1/3 + 1x 2/3 fioke
- CCPB-3G T hladni sto 4x 1/3 + 1x 2/3 fioke
- CCPB-4G T hladni sto 6x 1/3 + 1x 2/3 fioke
Opcionalna dodatna oprema
- točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x630x590 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 177 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,203 kW |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 103 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Fagor CCP-2G hladni sto
Fagor CCP-4G GD hladni sto
Fagor CCP7-3G W niski hladni sto
Fagor CCPB-4G W niski hladni sto
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

