Fagor nadgradna salatara 224 cm – SPT-4G
1.167 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 224 cm za 11 posuda 1/4 GN – sa poklopcem od Inoxa
Kompatibilna sa CCP-4G GR hladnim stolom serije 700 sa 4 vrata
- kapacitet 11 x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- Konstrukcija – nerđajući čelik
- poklopac od Inoxa
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Nadgradna salatara za priloge 224 cm za 11 posuda 1/4 GN – sa poklopcem od Inoxa
Kompatibilna sa CCP-4G GR hladnim stolom serije 700 sa 4 vrata
- kapacitet 11 x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- Konstrukcija – nerđajući čelik
- poklopac od Inoxa
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Fagor nadgradne salatare za seriju 700 – staklena nadgradnja
- SP-2G – širina 134 cm, kapacitet 5 x 1/4 GN
- SP-3G – širina 179 cm, kapacitet 8 x 1/4 GN
- SP-4G – širina 224 cm, kapacitet 11 x 1/4 GN
Fagor nadgradne salatare za seriju 700 – sa inox poklopcem
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2240x336x250 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 11x GN 1/4 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 102 W |
| Temperaturni režim | +2º/+8 ºC |
| Rashladni fluid | 55 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | nerđajući čelik |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/4 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 59 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba

