Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1221 – 4
5.238 € cena bez PDV-a
Montažna rashladna komora 4 m³
- 4,1 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200 x 2100 x 2200 mm
- vrata komore 580 x 1845h mm neto otvor
- plusni režim rada 0°/+8°C
- monoblok sistem hlađenja
- lako sklapanje
- Izolacija panela 80 mm
- Pod od Inoxa SS304 neklizajući
- maksimalni kapacitet na podu 1500 kg/m²
Opcionalno za rashladne komore:
- sistem polica
- rampa za ulazak kolica
Montažna rashladna komora 4 m³
Jednostavna montaža i demontaža
Plusni režim rada 0°/+8°C
- 80 mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 80 mm – nosivost 1,5 t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m³ gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje LED svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha
Rashladne plusne komore širine 1200 mm su dostupne u raličitim dimenzijama:
CRPF1212 – 1200 x 1200 x 2200 mm
CRPF1215 – 1200 x 1500 x 2200 mm
CRPF1218 – 1200 x 1800 x 2200 mm
CRPF1221 – 1200 x 2100 x 2200 mm
CRPF1224 – 1200 x 2400 x 2200 mm
CRPF1227 – 1200 x 2700 x 2200 mm
CRPF1230 – 1200 x 3000 x 2200 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x2100x2200 mm |
|---|---|
| Neto otvor vrata (Š x V) | 580x1845h mm |
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1040x1940x2040 mm |
| Korisna zapremina | 4.1 m³ |
| Debljina izolacije | 80 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 830 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo, standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
