HOME » Ugostiteljska oprema » Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1218-35
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1215-28
4.686 € cena bez PDV-a
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1518-45
5.341 € cena bez PDV-a
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1218-35
5.012 € cena bez PDV-a
Rashladna montažna komora – plusna
- 3,48 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1800x2200 mm
- vrata komore 580x1845h mm neto otvor
- plusni režim rada 0°/+8°C
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Šifra proizvoda:
Tefcold 44164
Kategorije: Plusni režim, Rashladne komore, Rashladna oprema
Opis
Montažna rashladna komora
Jednostavna montaža i demontaža
Plusni režim rada 0°/+8°C
- 80mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 80 mm – nosivost 1,5t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/ m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- zaobljene ivice unutar komore
- reverzibilna vrata
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha
Rashladne plusne komore širine 1200 mm su dostupne u raličitim dimenzijama:
CRPF1212 – 1200 x 1200 x 2200 mm
CRPF1215 – 1200 x 1500 x 2200 mm
CRPF1218 – 1200 x 1800 x 2200 mm
CRPF1221 – 1200 x 2100 x 2200 mm
CRPF1224 – 1200 x 2400 x 2200 mm
CRPF1227 – 1200 x 2700 x 2200 mm
CRPF1230 – 1200 x 3000 x 2200 mm
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x1800x2200 mm |
|---|---|
| Neto otvor vrata (Š x V) | 580x1845h mm |
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1040x1640x2040 mm |
| Korisna zapremina | 3,48 m³ |
| Debljina izolacije | 80 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 830 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | +40°C / 60% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica, PVC zavesa na vratima |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
2.304 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
2.399 € cena bez PDV-a
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGM7 frižider 700 litara
3.392 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
4.478 € cena bez PDV-a

