Tefcold FIJI 7 – vitrina za sladoled
3.562 € cena bez PDV-a
Mini vitrina za sladoled 7 kaseta
- –18°/-14 °C
- 7 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
FIJI elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Mini vitrina za sladoled 7 kaseta
- –18°/-14 °C
- 7 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Opcionalno:
- set od 2 kasete sa nosačem, za pranje kašika za sladoled
- napoli kasete 5 L 163x357x120h mm
Grejano prednje zakrivljeno staklo mu daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
FIJI elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
FIJI 4 – za 4 Napoli kasete 5L
FIJI 6 – za 6 Napoli kaseta 5L
FIJI 7 – za 7 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1354x630x1247 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 900 W |
| Kapacitet | 7 Napoli kaseta 5L |
| Temperaturni režim | -18°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

