Tefcold SUPER CAPRI 12 – vitrina za sladoled
18.480 € cena bez PDV-a
Profesionalni pult za sladoled 12 kaseta
- –20/-14 °C
- kapacitet – 12 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo – podiže se radi lakšeg čišćenja
- grejano staklo sa obe bočne strane i odozgo
- Displej po uglom od 11°
- dvostruki protok vazduha za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
SUPER CAPRI su profesionalni zamrzivači koji imaju sistem za hlađenje pomoću ventilatora, sa dvostrukim protokom vazduha koji obezbeđuje da se temperatura ravnomerno distribuira u dva reda kaseta kako bi se održao ukus i tekstura sladoleda ili gelata.
Profesionalni pult za sladoled 12 kaseta
- –20/-14 °C
- kapacitet – 12 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo – podiže se radi lakšeg čišćenja
- grejano staklo sa obe bočne strane i odozgo
- dvostruki protok vazduha za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
Grejano prednje, gornje i bočno staklo daje elegantan i savremeni dizajn i sprečava kondenzaciju.
Displej po uglom od 11° i LED unutrašnje osvetljenje omogućavaju neodoljivu prezentaciju proizvoda.
SUPER CAPRI su profesionalni zamrzivači koji imaju sistem za hlađenje pomoću ventilatora, sa dvostrukim protokom vazduha koji obezbeđuje da se temperatura ravnomerno distribuira u dva reda kaseta kako bi se održao ukus i tekstura sladoleda ili gelata.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
SUPER CAPRI 12 – za 12 Napoli kaseta 5L
SUPER CAPRI 18 – za 18 Napoli kaseta 5L
SUPER CAPRI 24 – za 24 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1187x1110x1175 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1050 W |
| Kapacitet | 12 Napoli kaseta 5L |
| Temperaturni režim | -20°/-14 °C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | +35°C / RH 75% |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | siva |
| Težina | 240 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

