Tefcold FIJI 4 – vitrina za sladoled
2.962 € cena bez PDV-a
Mini vitrina za sladoled 4 kasete
- –18°/-14 °C
- 4 Napoli kasete (5 Lit) – poručuju se posebno
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
FIJI elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Mini vitrina za sladoled 4 kasete
- –18°/-14 °C
- 4 Napoli kasete (5 Lit) – poručuju se posebno
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Grejano prednje zakrivljeno staklo mu daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
FIJI elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi. Točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
FIJI 4 – za 4 Napoli kasete 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 824x630x1247 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 555 W |
| Kapacitet | 4 Napoli kasete 5L |
| Temperaturni režim | -18°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 67 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

