SIRMAN IS 16 X manuelna punilica za kobasice
744 € cena bez PDV-a
Manuelna punilica za kobasice 16 litara – horizontalna
- kapacitet cilindra 16 litara;
- dimenzija cilindra – 500 mm, ø 200 mm
- nastavci za punjenje kobasica 10-18-25 mm;
- zupčanik sa dve brzine;
- Hod klipa – 560 mm;
Jednostavna i funkcionalna ručna punilica za kobasice.
Izrađena kompletno od nerđajućeg čelika, punilica se može potpuno rastaviti za lako čišćenje bez upotrebe alata.
Klipni ventil omogućava izbacivanje viška vazuha i zatvara se kada klip dođe u kontakt sa mesom.
Manuelna punilica za kobasice 16 litara – horizontalna
- kapacitet cilindra 16 litara;
- dimenzija cilindra – 500 mm, ø 200 mm
- nastavci za punjenje kobasica 10-18-25 mm;
- zupčanik sa dve brzine;
- Hod klipa – 560 mm;
Opcionalno:
- INOX nastavci za punjenje kobasica ø 16-20-28-38mm
Jednostavna i funkcionalna ručna punilica za kobasice.
Izrađena kompletno od nerđajućeg čelika, punilica se može potpuno rastaviti za lako čišćenje bez upotrebe alata.
Sirman manuelne punilice:
Klipni ventil omogućava izbacivanje viška vazuha i zatvara se kada klip dođe u kontakt sa mesom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 240x810x250 mm |
|---|---|
| Kapacitet cilindra | 16 lit. |
| Visina cilindra | 500 mm |
| Prečnik cilindra | 200 mm |
| Hod klipa | 560 mm |
| Standardni nastavci | 10-18-25 mm |
| Materijal izrade | INOX AISI 304, nerđajući čelik 18/10 |
| Težina | 23,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Dadaux 82 Classic #22 UNGER mlin za meso
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
- glava Ø 82 mm (#22)
- šajbna prečnika rupe: Ø 3 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 3 litra
SIRMAN Canova 250 mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 250 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Opcionalno:
- teflonski nož
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
SIRMAN Canova 275 mesoreznica
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

