LAVA top grill profesionalni ALI-660S
741 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni lava top grill roštilj širine 60 cm – serija 600
- LAVA grill za profesionalnu upotrebu
- Rešetka od V profila
- Površina rešetke 495×405 mm
- Stona varijanta – opcionalno na postolju
- Gasni ventil za podešavanje temperature
- Fioka za otpad kapaciteta 2,6 lit.
Profesionalni gasni lava top grill roštilj širine 60 cm – serija 600
- grill rešetka za meso površine 495×405 mm
- grill rešetka od čeličnih V profila
- gorionici postavljeni ispod grill mreže sa lavinim kamenom
- pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- automatsko paljenje gorionika sa piezzo upaljačem
- uklonjiva grill rešetka
- podesiva visina grill rešetke u 2 nivoa
Opcionalno:
- dodatna grill rešetka
- postolje – AST-66
Profesionalni gasni lava grill serije 600 sa lavinim kamenom, dostupan u modelima:
- 400mm top varijanta – ALI-460S
- 600mm top varijanta – ALI-660S
- 800mm top varijanta – ALI-860S
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 9,3 kW |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rešetka |
| Grejna zona | 495×405 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 52 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
LAVA top grill profesionalni ALI-460S
LAVA top grill profesionalni ALI-860S
Profesionalni gasni lava top grill roštilj širine 80 cm – serija 600
- LAVA grill za profesionalnu upotrebu
- Rešetka od V profila
- Površina rešetke 695x405 mm
- Stona varijanta - opcionalno na postolju
- Gasni ventil za podešavanje temperature
- Nezavisna kontrola leve i desne polovine
- Dupla fioka za otpad kapaciteta 2x 2,6 lit.
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

