Kontaktni grill Bartscher DT 2000 1G
909 € cena bez PDV-a
- donja grejna površina 240×305 mm
- preklop površine 205×285 mm
- grejne ploče izrađene od aluminijuma sa teflonskim premazom
- gornja ploča sa podešavajućim graničnikom
- termostat za regulaciju temperature +50° do +300° C
- nezavisna kontrola temperature gornje i donje ploče sa korakom od 10° C
- tajmer sa zvučnim signalom
- memorija za 4 procesa grill-ovanja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 320x550x310 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.000 W |
| Grejna površina | 240×305 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | nezavisna kontrola gornjih i donjih grejača, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Donja ploča | ravna, aluminijumska ploča teflonizirana |
| Gornja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana, ravna |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 20,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

