Električni kipujući kazan Fagor MCBIE-100
16.321 € cena bez PDV-a
Kipujući električni kazan 100 litara indirektno grejanje
- Dno izrađeno od poliranog INOX AISI 316,
- zidovi kazana od INOX AISI 304
- Poklopac od INOX AISI 304 sa balansirajućom oprugom
- Noseća struktura od INOX AISI 304
- Manometar za kontrolu pritiska unutar dvostrukog zida kazana
- Voda se dodaje pomoću slavine
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom
- Grejanje kazana moguće samo kada se postigne nivo vode u sistemu
- Grejači uronjeni u INCOLOY leguru sa podesivom snagom zahvaljujući varijatoru energije
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Kazan prečnika 600 mm, dubine 375 mm i kapaciteta 100 litara
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Kipujući električni kazan 100 litara indirektno grejanje
- Dno izrađeno od poliranog INOX AISI 316
- zidovi kazana od INOX AISI 304
- Poklopac od INOX AISI 304 sa balansirajućom oprugom
- Noseća struktura od INOX AISI 304
- Manometar za kontrolu pritiska unutar dvostrukog zida kazana
- Voda se dodaje pomoću slavine
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom
- Grejanje kazana moguće samo kada se postigne nivo vode u sistemu
- Grejači uronjeni u INCOLOY leguru sa podesivom snagom zahvaljujući varijatoru energije
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Kazan prečnika 600 mm, dubine 375 mm i kapaciteta 100 litara
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Kipujući kuhinjski kazan – dostupne varijante:
- 100 litara
- 150 litara
- 200 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1600x885x1050 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,5 kW |
| Zapremina kazana | 100 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Otpadna voda | 1/2″ |
| Težina | 265 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Gasni kazan Giorik PGD705 50LT
Gasni kazan Giorik PGI705 50LT
Gasni kazan Giorik PGI910 100LT
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

