Hladni sto 2 vrata Tefcold SK6210
1.654 € cena bez PDV-a
Hladni sto 2 vrata – 600 mm dubine, za fast food ili šank
-2°/+10°C plusni režim rada
Hladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Hladni sto 2 vrata – 600 mm dubine, za fast food ili šank
-2°/+10°C plusni režim rada
Hladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328×430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hlađenja
- -2°/+10°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,96 kWh/24h
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni sto dubine 600 mm TEFCOLD SNACK LINE
Plusni hladni stolovi:
- SK6210 hladni sto 2 vrata ravna ploča
- SK6210/+SP hladni sto 2 vrata splashback
- SK6310 hladni sto 3 vrata ravna ploča
- SK6310/+SP hladni sto 3 vrata splashback
- SK6410 hladni sto 4 vrata ravna ploča
- SK6410/+SP hladni sto 4 vrata splashback
Minusni hladni stolovi – zamrzivači:
- SK6210BT minusni hladni sto 2 vrata ravna ploča
- SK6210BT/+SP minusni hladni sto 2 vrata splashback
- SK6310BT minusni hladni sto 3 vrata ravna ploča
- SK6310BT/+SP minusni hladni sto 3 vrata splashback
- SK6410BT minusni hladni sto 4 vrata ravna ploča
- SK6410BT/+SP minusni hladni sto 4 vrata splashback
SK6210 hlađeni pult 2 vrata 600 mm ravna radna ploča
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1360x600x880 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 230 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Temperaturni režim | -2°/+10°C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 328×430 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, fioke umesto vrata |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 94 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210-SP
Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210G
Hladni sto 3 vrata Tefcold SK6310
Hladni sto 3 vrata Tefcold SK6310/+SP
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

