HOME » Ugostiteljska oprema » Hladni sto 2 vrata Tefcold SK6210/+SP
Gasni kazan Giorik PGD915 150LT
5.041 € cena bez PDV-a
Afinox Spring Plus 702 BT/A - dvokrilni minusni hladni sto
2.915 € cena bez PDV-a
Hladni sto 2 vrata Tefcold SK6210/+SP
1.632 € cena bez PDV-a
Hladni sto 2 vrata – dubine 600mm, za šank ili kuhinju
-2/+10°C plusni režim rada
Splashback (zaštita od izlivanja tečnosti) visine 100 mm
Kapacitet hladnog stola
- police 328×430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hlađenja
- -2°/+10°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,96 kWh/24h
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Šifra proizvoda:
Tefcold 17709
Kategorije: Plusni hladni stolovi, Hladni stolovi, Rashladna oprema
Opis
Hladni sto 2 vrata – dubine 600mm, za šank ili kuhinju
-2/+10°C plusni režim rada
Splashback (zaštita od izlivanja tečnosti) visine 100 mm
Kapacitet hladnog stola
- police 328×430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hlađenja
- -2°/+10°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,96 kWh/24h
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni sto dubine 600 mm TEFCOLD SNACK LINE
Plusni hladni stolovi:
- SK6210 hladni sto 2 vrata ravna ploča
- SK6210/+SP hladni sto 2 vrata splashback
- SK6310 hladni sto 3 vrata ravna ploča
- SK6310/+SP hladni sto 3 vrata splashback
- SK6410 hladni sto 4 vrata ravna ploča
- SK6410/+SP hladni sto 4 vrata splashback
Minusni hladni stolovi – zamrzivači:
- SK6210BT minusni hladni sto 2 vrata ravna ploča
- SK6210BT/+SP minusni hladni sto 2 vrata splashback
- SK6310BT minusni hladni sto 3 vrata ravna ploča
- SK6310BT/+SP minusni hladni sto 3 vrata splashback
- SK6410BT minusni hladni sto 4 vrata ravna ploča
- SK6410BT/+SP minusni hladni sto 4 vrata splashback
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1360x600x925 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 240 lit. |
| Neto zapremina | 230 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 1,96 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2°/+10°C |
| Rashladni fluid | R600a, 95 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Dimenzija police | 328×430 mm |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | fioke umesto vrata, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 94 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
1.970 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
2.399 € cena bez PDV-a
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
2.752 € cena bez PDV-a
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkRashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
4.478 € cena bez PDV-a

