Granitori Ugolini Mini 1
1.122 € cena bez PDV-a
Granitori MINI 1 slush aparat.
Najmanji dispenzer za sorbete i granite.
Jednostavno uklanjanje posude i elemenata radi čišćenja.
Konstrukcija od INOX-a.
Magnetni prenos mešača – zaštićeno od kvarova usled blokade propelera.
Polikarbonatna posuda kapaciteta 6 litara.
Termostat za regulaciju temperature.
Hermetik kompresor.
Vazdušno hladjenje kompresora.
Filter kondenzatora – jednostavno čišćenje i održavanje kondenzatora.
Zaštita od preopterećenja.
Nizak nivo buke <70 dB(A).
Opcionalno:
- kućište u crnoj boji.
- kućište u beloj boji.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 190x470x650 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 460 W |
| Hlađenje kompresora | filter kondenzatora, vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 6 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni spiralni mešač |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | R134a |
| Težina | 22 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).

