HOME » Ugostiteljska oprema » Flamic SF600VDX1000 laminator za testo
Flamic SF600VDX850 laminator za testo
6.421 € cena bez PDV-a
Flamic SF600VDX1200 laminator za testo
6.537 € cena bez PDV-a
Flamic SF600VDX1000 laminator za testo
6.454 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka
- radna površina 600×1000 mm
Laminator za testo SF600VD je idealna mašina za pekaru, poslastičarsku proizvodnju, restoran, delikates prodavnicu ili piceriju.
- Širina pokretnog platna 600 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajućih traka pedalom ili ručkom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
Opcionalno:
- automatsko posipanje brašna SASF600
- dužina stola 850 mm SF600VDX850
- dužina stola 1200 mm SF600VDX1200
- dužina stola 1400 mm SF600VDX1400
- dužina stola 1600 mm SF600VDX1600
Šifra proizvoda:
Flamic SF600VDX1000
Kategorije: Pekarska oprema, Laminatori za testo
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2490x1065x1225/1757 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,75 kW |
| Širina platna | 600 mm |
| Dužina stola | 2x 1000 mm |
| Brzina izlazne trake | 3,5-43 metra/min., podesiva brzina |
| Brzina ulazne trake | 2-25 metara/min., podesiva brzina |
| Prečnik valjaka | 70 mm |
| Razmak između valjaka | 0,2-37 mm |
| Težina | 234 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Flamic Bakery an Pastry equipment by STARMIX Srl Italy |
Povezani proizvodi
Flamic SF500VDX1200 laminator za testo
5.906 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka
- radna površina 500x1200 mm
- Širina pokretnog platna 500 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajućih traka pedalom ili džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
Kolica za brašno SIRMAN TROL CNT
MATAS SM250 mikser za testo
19.863 € cena bez PDV-a
MATAS SM40 mikser za testo
5.279 € cena bez PDV-a

