Mašina za pranje čaša Elframo BE 35
1.179 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša, najmanja po dimenzijama.
korpa 350x350mm
max visina čaše 217mm
Elframo BASIC serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera
- Vrata termoizolovana – double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje (opcionalno i dozer deterdženta)
Pranje samo sa donjim prskalicama
Profesionalna mašina za pranje čaša, najmanja po dimenzijama. Savršen odnos cena / kvalitet.
Korpa za čaše: 350×350 mm.
Maksimalna visina čaše 217 mm.
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša BE35 ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mašina za pranje čaša BE35 je najmanja u ponudi i savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE35 serija sa visinom od 639mm se sa lakoćom ugradjuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine – u podu.
Osnovne karakteristike:
- 2 korpe za pranje čaša 350×350 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filteri u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
Najmanja profesionalna mašina za pranje čaša na tržištu, sa dimenzijama (ŠxDxV) 416 x 447 x 639 mm.
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša
- Dozer deterdženta za mašinsko pranje čaša
- Eksterni omekšivač vode
- Pumpa za izbacivanje vode
Mašine za čaše sa korpom 350x350mm:
- Elframo BE 35 – osnovna verzija mašine za pranje čaša
- Elframo BE 35 DD – mašina sa dozerom deterdženta
- Elframo BE 35 PS – mašina sa pumpom za izbacivanje vode (ukoliko odvod nije u podu)
- Elframo BE 35 DD PS – mašina sa ugradjenim dozerom deterdženta i pumpom za izbacivanje vode (ukoliko odvod nije u podu)
- Elframo BE 35 ADD – mašina sa ugradjenim depuratorom
- Elframo BE 35 DD ADD – mašina sa dozerom deterdženta i ugradjenim depuratorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 416x447x645 mm |
|---|---|
| Korpa | 350×350 mm |
| Visina otvora | 217 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,5 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,2 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,19 kW |
| Kapacitet bojlera | 3,5 litara |
| Kapacitet tanka | 10,3 litara |
| Ciklus pranja | 120 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,5 litara |
| Doziranje deterdženta | ručno, opcionalno pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa mašine, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pumpica za deterdžent, pumpa za izbacivanje vode, integrisan depurator |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

