HOME » Ugostiteljska oprema » Profesionalni električni roštilj Maxima 55
Techfrost ZT2 Shock Freezer
48.375 € cena bez PDV-a
Tefcold ISC302SD podni frižider za piće
744 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj Maxima 55
295 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj ravna ploča 55 cm – za fast food upotrebu
- Električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- Ravna ploča od brušenog čelika sa legurom nerđajućeg čelika
- Ploča debljine 6 mm
- Ravnomerna raspodela temperature ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
- Zaštita od izlivanja – splashback
Šifra proizvoda:
Maxima 09300065
Kategorije: Fast food, Roštilji, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni električni roštilj ravna ploča 55 cm – za fast food upotrebu
- Električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- Ravna ploča od brušenog čelika sa legurom nerđajućeg čelika
- Ploča debljine 6 mm
- Ravnomerna raspodela temperature ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
- Zaštita od izlivanja – splashback
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 560x470x250 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Grejna ploča | 6 mm debljine, čelična ploča |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 550×350 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 23 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Profesionalni električni roštilj Maxima Chrome 36
295 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj hrom ravna ploča 36 cm - za fast food upotrebu
Grejna grill hrom ploča 356x385 mm
- Ravna ploča od brušenog čelika sa hrom površinom
- Non-stick površina uz pravilnu upotrebu i održavanje
- Snižena potrošnja električne energije
- Ravnomerna raspodela temperature hrom ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
Profesionalni električni roštilj Maxima Chrome 73
620 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj hrom ravna ploča - za fast food upotrebu
Grejna grill hrom ploča 728x400 mm
- Ravna ploča od brušenog čelika sa hrom površinom
- Non-stick površina uz pravilnu upotrebu i održavanje
- Snižena potrošnja električne energije
- Ravnomerna raspodela temperature hrom ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Nezavisni termostati leve i desne polovine
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

