Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
20.828 € cena bez PDV-a
Pult za sladoled za 24 kasete
- –20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) – poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo – otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
MILLENNIUM elementi su profesionalni zamrzivači za sladolede na kuglu sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi.
Pult za sladoled za 24 kasete
- –20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) – poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo – otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Grejano prednje ravno staklo mu daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
MILLENNIUM elementi su profesionalni zamrzivači za sladolede na kuglu sa ventilisanim sistemom hlađenja koje omogućava da se sladoledi održavaju na savršenoj temperaturi.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
MILLENNIUM ST12 – za 12 Napoli kaseta 5L
MILLENNIUM ST16 – za 16 Napoli kaseta 5L
MILLENNIUM ST18 – za 18 Napoli kaseta 5L
MILLENNIUM ST20 – za 20 Napoli kaseta 5L
MILLENNIUM ST24 – za 24 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2156x1054x1356 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,64 kW |
| Kapacitet | 24 Napoli kasete (5L) |
| Zapremina hlađene zone | 241 litar |
| Temperaturni režim | -20°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 2×148 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | +35°C / RH 75% |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L, posuda za pranje kašike, držač za kornete |
| Boja | bela |
| Težina | 412 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST16 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 16 kaseta
- -20/-14 °C
- 16 Napoli kaseta (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

