Carimali BlueDot 2ES+2S espresso aparat
Automatski espresso aparat profesionalni za hotele i kancelarije – sa 2 mlina i 2 instant napitka
Preporučeno za upotrebu u:
- kancelarijama
- malim hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
- za Bed&Breakfast hotele
Adaptivni korisnički meni aparata, omogućava kreiranje raznih napitaka kombinovanjem espresso kafe i instant napitaka.
Preporučena dnevna upotreba 100 šoljica kafe
Verzija MS206-E0M00129
- 2 mlina za espresso kafu (dve vrste kafe, decaffeinato espresso …)
- 2 instant napitka (mleko, čokolada …)
- CARIbrew L mehanizam 9-16 grama kafe
- topla voda za čaj
- konekcija na dovod vode ili korišćenje tanka
Opcionalna dodatna oprema:
- grejač za šoljice
Automatski espresso aparat profesionalni za hotele i kancelarije – sa 2 mlina i 2 instant napitka
Preporučeno za upotrebu u:
- kancelarijama
- malim hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
- za Bed&Breakfast hotele
Preporučena dnevna upotreba 100 šoljica kafe
Verzija MS206-E0M00129
- 2 mlina za espresso kafu (dve vrste kafe, decaffeinato espresso …)
- 2 instant napitka (mleko, čokolada …)
- CARIbrew L mehanizam 9-16 grama kafe
- topla voda za čaj
- konekcija na dovod vode ili korišćenje tanka
Opcionalna dodatna oprema:
- grejač za šoljice
| Dimenzije (ŠxDxV) | 368x585x550 mm |
|---|---|
| Težina | 25 kg |
| Visina izliva za kafu | 80 – 170 mm |
| Silos za kafu | 2x 0,6 kg |
| Silos za instant napitke | 2 silosa (mleko, čokolada) |
| Mlin za kafu | čelični konusni noževi, 2 mlina za kafu |
| Fioka za otpad kafe | do 70 kafa |
| Kapacitet bojlera za kafu | 0,6 lit. |
| Kapacitet bojlera za paru | Thermoblock – instant para |
| Kapacitet grupe | 9 – 16 gr |
| Sveže mleko | nema |
| Napajanje vodom | konekcija na vodu 3/4″, tank za vodu |
| Otpadna voda | fioka |
| Kontrolni panel | 6 soft tastera + 4,3″ TFT ekran |
| Komunikacioni protokol | MDB |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Boja | crna mat |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Snaga | 1.700 W |
| Napajanje | 230 VAC |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor

