Techfood – Ice N Roll – rolnice od sladoleda
4.589 € cena bez PDV-a
Aparat za rolnice od sladoleda
Ice N Roll je mašina za instant zamrzavanje smese kojom se dobijaju rolnice sladoleda. Originalno rešenje dizajnirano za picerije, barove, restorane brze hrane ili street food restorane koji žele da dodaju inovativni ukus svojim letnjim menijima.
Ovaj aparat je opremljen pločom za hladnu obradu hrane. Može da održava temperaturu od -20 stepeni Celizijusa, što omogućava da se sladoled napravi za samo 30 sekundi. Opremljen LED osvetljenjem i pleksiglas zaštitom.
Možete kombinovati hiljade sastojaka i ukusa kako biste dobili kreativne i ekskluzivne gurmanske recepte, takođe savršene za originalni aperitiv.
- Voćni ukusi
- Ukusi na bazi kafe
- Kokteli
- Ukusi na bazi sireva
- Ukusi na bazi mleka
Ice N Roll dolazi sa sopstvenim setom alata za valjanje sladoleda, tanjirom i posudama za sos.
Aparat za rolnice od sladoleda
Ice N Roll je mašina za instant zamrzavanje smese kojom se dobijaju rolnice sladoleda. Originalno rešenje dizajnirano za picerije, barove, restorane brze hrane ili street food restorane koji žele da dodaju inovativni ukus svojim letnjim menijima.
Ovaj aparat je opremljen pločom za hladnu obradu hrane. Može da održava temperaturu od -20 stepeni Celizijusa, što omogućava da se sladoled napravi za samo 30 sekundi.
Možete kombinovati hiljade sastojaka i ukusa kako biste dobili kreativne i ekskluzivne gurmanske recepte, takođe savršene za originalni aperitiv.
Ice N Roll dolazi sa sopstvenim setom alata za valjanje sladoleda, tanjirom i posudama za sos.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 753 x 614 x 486 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 800 W |
| Opcionalna dodatna oprema | Ice N Roll mix – smesa za sladoled |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 44 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |
Povezani proizvodi
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Profesionalni toster Maxima MT4
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

