Bartscher Soup kettle 9L
103 € cena bez PDV-a
Profesionalni stoni aparat za grejanje supe, čorbe i sosova, kapaciteta 9 litara
Održava temperaturu supe ili čorbe, indirektnim grejanjem – bain marie sistem.
- termostat 48°-94° C.
- INOX demontažna grejana posuda
- INOX poklopac
- magnetna pločica za naziv sadržaja
Profesionalni stoni aparat za grejanje supe, čorbe i sosova, kapaciteta 9 litara.
Demontažna grejana posuda za supu i poklopac od nerđajućeg čelika.
Poklopac na šarkama sa prorezom za kutlaču, za jednostavno odlaganje, a da ne potone u tečnom sadržaju.
Termostat za regulaciju temperature tečnosti od 48°-94° C (podesivo u 12 nivoa).
Inidrektan sistem grejanja sa vodenom kupkom – bain marie.
Bartscher Soup kettle 9L je u crnoj boji.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x330x370 mm, Ø330x360h mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 400 W |
| Kapacitet | 9 litara |
| Radna temperatura | 48°-94° C |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelični lim, INOX AISI 304 |
| Težina | 3,9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FE9117 električna friteza
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

